Түркістан қаласында география пәні мұғалімдерінің республикалық съезі өтті

Түркістан қаласында «Географиялық білім берудегі озық ой және заманауи көзқарас» тақырыбында география пәні мұғалімдерінің республикалық съезі өтті.

Академияның ұйымдастыруымен өткен съезге білім және ғылым бірінші вице-министрі Шолпан Каринова, әдіскерлер мен педагогтер, жоғары оқу орындары мен колледждердің оқытушылары, біліктілікті арттыру институтының мамандары, барлығы 300-ден астам адам қатысты.

Съезде география пәнін оқыту мазмұны, атап айтқанда, үлгілік оқу жоспарлары, үлгілік оқу бағдарламалары, оқулықтар бойынша, сондай-ақ білім алушылардың оқу жетістігін бағалау, мектепте туристік-өлкетанушылық, экологиялық және ғылыми-жобалық іс-әрекеттерді ұйымдастыру, география пəні мұғалімдерін даярлау бойынша мәселелер талқыланды.

Білім және ғылым бірінші вице-министрі Шолпан Каринова съезде көтерілген мәселелер бойынша шешім қабылданып, тиісті жұмыстар жүргізілетінін мәлімдеді.