Академияда республикалық семинар өтті

Алтынсарин академиясы Орта білім институтының «Қазақ тілі», «Қазақ әдебиеті» пәндері зертханасының ұйымдастыруымен Шәкәрім Құдайбердіұлының туғанына 165 жыл толуына арналған «Жайнар көңіл, қайнар өмір, Ар білімі оқылса...» атты  республикалық ғылыми-тәжірибелік семинар өтті. Онлайн режимде жүргізілген семинарға 150-ден аса мұғалім қатысты.

Семинарда Алтынсарин академиясының вице-президенті Р.Ә. Қаратабанов, Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ «Абай академиясы» ҒЗИ-дың директоры, ф.ғ.к., академик Ж.М. Әубәкір, Абай атындағы ҚазҰПУ профессоры, п.ғ.к. Р.Б. Бораш, «Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті» КеАҚ «Абай және ұлттық руханият» ҒЗО-ның жетекшісі, ф.ғ.к. А.Т. Смағұлова мен Астана қаласы №79 мектеп-лицейінің мұғалімі Л.Қ Ақшолақова шәкәрімтану мәселелері бойынша мазмұнды баяндама жасады.