«Қазақстандағы бейбітшілік туралы білім»

Алтынсарин Академиясына «Қазақстандағы бейбітшілік туралы білім» (Positive Peace Education In Kazakhstan) бірлескен зерттеуін іске асыру шеңберінде Кембридж және Назарбаев университеттерінің делегациясы жұмыс сапарымен келді. Жобаны CARCEIT білім беру инновациялары мен трансформациясы саласындағы Орталық Азия зерттеу орталығы қаржыландырады. Делегация құрамында Кембридж университетінің білім факультетінің деканы Хилари Кремин (Hilary Cremin), «Әлем туралы білім беру» бағдарламаларының негізін қалаушы Рой Лейтон (Roy Leighton), Назарбаев Университетінің Жоғары білім беру мектебінің профессоры Линн Парментер (Lynne Parmenter) бар.

Сапар аясында әріптестер STEM-технологиялар зертханасымен, инклюзивті білім беру орталығының жұмысымен, сондай-ақ Академияның ғылыми қызметімен танысып, Кембридж университеті (the Cremin and Leighton Positive Peace Matrix) әзірлеген әлем туралы білім беру шеңберінің негізгі құрамдас бөліктерін талқылады.